درباره ما

تیم لیدی‌پاد با پیشینه ‌ای درخشان و سال‌ها تجربه در کنار کارشناسان و مربیان مجرب در زمینه ورزش و تغذیه، در ادامه فعالیت حرفه‌ای خود، با هدف تلاش برای ایجاد سبک زندگی سالم و شادتر مجموعه سلامتپاد را راه اندازی کرده است.
سلامتپاد قصد دارد با ایجاد یک مسیر دو طرفه میان سلامتی ذهن و جسم، همراه شما باشد تا با یکدیگر تبدیل به زنانی شاد، قوی و الهام‌بخش شویم، چرا که این حق تمامی زنان است تا در زندگی بتوانند:
بهترین خودشان باشند،
خوشحالی را تجربه کنند
و قوی و مستقل رو به جلو حرکت کنند، هیچ چیز جلودار رشد و زیبایی آن‌ها نباشد و همیشه زیباتر از قبل شکفته شوند.
حضور همه ما در کنار هم در این مسیر باعث ایجاد یک نردبان از جنس حمایت و دلگرمی می‌شود تا سالم‌ترین عادت‌ها و روش‌های زندگیمان را بسازیم.
در مسیر سلامتی، خدمات آنلاین سلامتپاد این امکان را به شما میدهد تا در هر زمان و مکان بتوانید با آرامش خیال از مزایای برنامه غذایی و ورزشی ویژه‌ای که با مطالعه شرایط فیزیکی و روحی شما به صورت کاملا شخصی تهیه شده است، برخوردار شوید.
سلامتپاد با شعار سالم زیستن در تمام مراحل زندگی و با آرزوی داشتن سهمی کوچک در سلامتی و شادی بانوان سرزمینش، با شما همراه است.


اهداف مجموعه سلامتپاد

هر فرد موفق همواره نیازمند تغییرات کوچکی در سبک زندگی است و این تلاش ها همان است که که به موفقیت تعبیر می شود ؛ برای تغییر در سبک زندگی با ما همراه شوید.