درباره ما

تیم لیدی پاد با پیشینه ای درخشان و بهره گیری از کارشناسان و مربیان مجرب در زمینه ورزش و تغذیه، در ادامه فعالیت حرفه ای خود و با هدف تلاش برای سبک زندگی سالم تر و شادتر مجموعه سلامتپاد را راه اندازی کرده است.

سلامتپاد در جهت گسترش شیوه های درست تغذیه، ورزش و ترویج سبک زندگی سالم، با استفاده از تمام تجربیات خود برنامه غذایی و ورزشی آنلاین را به بانوان ارائه میدهد و شما می توانید با اطمینان خاطر از همین حالا از برنامه آنلاین این مجموعه استفاده نمایید.

خدمات آنلاین سلامتپاد این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان و مکان بتوانید با آرامش خیال از مزایای برنامه غذایی و ورزشی سلامتپاد، برخوردار شوید.رعایت نکات ویژه تغذیه و ورزش که با مطالعه شرایط فیزیکی و روحی هر فرد به صورت کاملا شخصی تهیه شده و در اختیار شما قرار میگیرد تا با صرفه جویی در وقت و هزینه از مزایای زندگی شاد تر، سالم تر و پرانرژی تر بهرمند شوید.

سلامتپاد با شعار سالم زیستن در تمام مراحل زندگی و با آرزوی داشتن سهمی کوچک در سلامتی و شادی بانوان سرزمینش در هرکجا، با شما همراه است .

همچنین مشاوران ما ، آماده ارائه هرگونه مشاوره روانشناسی ورزشی به شما عزیزان هستند.


اهداف مجموعه سلامتپاد

هر فرد موفق همواره نیازمند تغییرات کوچکی در سبک زندگی است و این تلاش ها همان است که که به موفقیت تعبیر می شود ؛ برای تغییر در سبک زندگی با ما همراه شوید.