مهم ترین اتفاقات با اولین قدم شروع میشه، اولین تصمیم، اولین تلاش و شروع.....

برای خیلی از ما لاغر بودن و تناسب اندام چیزی بوده که همیشه خواهان بدست آوردن آن بودیم، همیشه در حال پیدا کردن و امتحان کردن یک رژیم غذایی متفاوت که مارو خیلی سریع به هدفمون برسونه، تمام روز با این افکار سر میکنیم که چه چیزی میخواهم بخورم که نباید بخورم و چه چیزهایی باید بخورم که به هیچ وجه دوست ندارم! وسواس فکری نسبت به وزن و توجه کردن به همه چیزهایی که میخوریم کم کم بر تمام قسمت های زندگی ما تاثیر ميزاره و فرصت لذت بردن از غذاها رو از ما میگیره.

این دغدغه ها معمولا در انتهای سال به اوج خودش میرسه و به یکباره تصمیم میگیریم با حذف گروهی از مواد غذایی و یا گرفتن رژیم های کوتاه مدت و مقطعی، تمام عادات اشتباه غذایی یکسال رو خیلی سریع جبران کنیم.

باید بهتون بگیم که ماهم مثل شما طرفدار سلامتی، تناسب اندام و تغییرات مثبت انسان ها هستیم، اما آیا وقتش نیست که تحول عمده ای در سبک زندگی و الگوهای غذایی خودمون داشته باشیم؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که رژیم گرفتن بخشی از زندگیشون شده و هیچ وقت به نتیجه دلخواه نرسیدید و تصمیم گرفتید با سبک زندگی سالم به استقبال بهار بروید با ما هم قدم بشوید....

کمپین #قدم های کوچک سلامتی، 45 روز تا نوروز رو با شما همراه میشه تا با اصلاح عادت های غذاییمون به استقبال بهار برویم، عادت های خوبی که توسط خودمون ساخته میشن و مغز ما به سرعت و راحتی اون ها را یاد میگیرد، عادت هایی اونقدر کوچک و ساده که چاره ای جز انجام دادنشون نداشته باشیم و با رعایت ان ها به صورت همیشگی و روزانه به هدف دلخواه مان دست پیدا کنیم و کم کم سبک زندگی سلامتپاد به سبک زندگی همه ما تبدیل میشه ... این بهار رو با سلامتپاد شروع کنید...

برای سال جدید برنامه های ویژه ای برای تغيير سبک زندگی شما داریم...

قدم های کوچک سلامتی برای: