مجموعه سلامتپاد ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای استفاده از خدمات وب سایت ، خرید یا ثبت نظر اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای استفاده از خدمات مجموعه لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سلامتپاد ایجاد کند و اطلاعاتی نظیر نام، نشانی الکترونیک (ایمیل) ، شماره تلفن ، اطلاعات پزشکی وعکس(در صورت تمایل) را ثبت نماید. کاربران با ذکر ایمیل و شماره تلفن خود، سلامتپاد را مجاز می دانند که برای آنها پیامک و ایمیل ارسال نماید.

برای پردازش و ارسال سفارش در بخش خرید محصولات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سلامتپاد جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی درخواست کند.

صحت و واقعیت اطلاعات فردی و پزشکی درج ‌شده در سایت در هنگام ثبت نام به عهده کاربر بوده و مسئولیت هرگونه اشتباه ناشی از وارد کردن اطلاعات ناصحیح متوجه عوامل مجموعه # سلامتپاد نمی‌باشد.نتیجه گرفتن از برنامه غذایی غذایی منوط به رعایت کامل برنامه می باشد و هرگونه خلل در رسیدن به هدف نهایی بنا به عدم رعایت دقیق برنامه یا ثبت اطلاعات اشتباه بر عهده تیم # سلامتپاد نخواهد بود .

همچنین # سلامتپاد ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.# سلامتپاد هویت شخصی کاربران و اطلاعات فردی و پزشکی آنان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قضایی مجبور باشد در اختیار قوه قضائیه قرار دهد.

نام و لوگوی " سلامتپاد" متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی‌برداری از آن خلاف قانون و قابل‌پیگیری قضایی می‌باشد.

برنامه‌های طراحی‌شده توسط متخصصین سلامتپاد تنها مختص به همان کاربر بوده و متناسب با شرایط جسمانی وی طراحی‌شده اند و هرگونه مشکل یا آسیب احتمالی استفاده از برنامه ارائه شده توسط سایر افراد جزو مسئولیت سلامتپاد نخواهد بود.

هیچ‌یک از متخصصین سلامتپاد مجاز نیستند که به‌صورت مستقل از مشتریان سایت درخواست وجه نمایند و کلیه وجوه پرداختی مشتری تنها محدود به سایت و تعرفه‌های تعیین‌شده در آن می‌باشد.

آنالیز اندام کاربران با محاسبات علمی بر روی نسبت سایزهای بدن صورت می‌گیرد لذا ارسال تصویر از سوی کاربر کاملاً اختیاری بوده و هیچ اجباری به آن نمی‌باشد.

در صورت این که ورزشکاران و مخاطبین سایت، هر گونه ورزش، حرکت تمرینی و یا برنامه تغذیه‌ای را به اشتباه انجام دهند و هم چنین به نکات تذکر داده شده مربیان توجه نکنند، تمام مسئولیت آن به عهده خود فرد ورزشکار می‌باشد.

استفاده از خدمات و محصولات عرضه شده توسط سایت سلامتپاد به منزله توافق با قوانین و مقررات زیر می‌باشد:

تمامی مکمل‌های ارائه‌شده در سایت، دارای مجوز از وزارت بهداشت (معاونت غذا و دارو) می‌باشد.قبل از انتخاب و مصرف هر گونه مکمل، می‌بایست با کارشناسان مشورت نمایید. به هیچ وجه هیچ مکملی را نباید به شکل سرخود مصرف نمایید. در صورت این که کاربران سایت، هر گونه مکمل بدنسازی یا غذایی را به شکل سرخود و یا به اشتباه استفاده کنند، تمامی مسئولیت‌ آن به عهده خود مصرف‌کننده می‌باشد.

بیش از میزان پیشنهادی روی محصول یا میزان تعیین شده توسط متخصص مصرف نکنید.

مصرف مکمل ها برای افراد تحت درمان پزشکی و دارویی و زنان باردار توصیه نمی شود.

در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.